Parfica
АроматиРейтингиБрендиНотиПро проєкт
UARUEN
Увійти
Головна/Бренди/Joseph Duclos
Joseph Duclos
Бренд · Франція

Joseph Duclos

josephduclos.com ↗
5 ароматів

Joseph Duclos — парфумерний бренд з Франції.

Роки активності
2021
Парфумери
Nathalie Feisthauer4
Фірмові ноти
ТрояндаГераньШафранКипріол (нагармота)Болгарська троянда

Усі аромати Joseph Duclos

Joseph Duclos Source FontélieАмброві (східні)
Joseph DuclosSource Fontélie
★★★★★2,5· 2021
унісекс
Joseph Duclos Source DianeДревесні
Joseph DuclosSource Diane
★★★★★4,5· 2021
унісекс
Joseph Duclos Source Saint-ClairАмброві (східні)
Joseph DuclosSource Saint-Clair
★★★★★3,5· 2021
унісекс
Joseph Duclos Source LectoureКвіткові
Joseph DuclosSource Lectoure
★★★★★4,0· 2021
унісекс
Joseph DuclosEau de Manufacture
Оцінок ще немає
жіночий
Parfica

Незалежна енциклопедія ароматів: піраміди нот, акорди, парфумери, ціни та відгуки спільноти.

Зроблено в Україні

Каталог

  • Аромати
  • Бренди
  • Ноти
  • Парфумери

Спільнота

  • Відгуки
  • Моя колекція
  • Знайди свій аромат
  • Правила та модерація

Проєкт

  • Про Parfica
  • Як ми збираємо дані
  • Конфіденційність
  • Контакти
© 2026 Parfica — Усі права захищено.Дані спільноти
UARUEN