Parfica
АроматиРейтингиБрендиНотиПро проєкт
UARUEN
Увійти
Головна/Бренди/Mitti Parfum
Mitti Parfum
Бренд · США

Mitti Parfum

mittiparfum.com ↗
5 ароматів

Mitti Parfum — парфумерний дім з США.

Фірмові ноти
ТрояндаСандалКедрГвоздикаГвоздикаЛаймЖасминПачуліАмбраЛадан

Усі аромати Mitti Parfum

Mitti Parfum VirasatАмброві (східні)
Mitti ParfumVirasat
★★★★★4,0
унісекс
Mitti Parfum RuhАмброві (східні)
Mitti ParfumRuh
★★★★★4,5
унісекс
Mitti Parfum MoheyКвіткові
Mitti ParfumMohey
★★★★★4,2
унісекс
Mitti Parfum Rani PinkАмброві (східні)
Mitti ParfumRani Pink
★★★★★3,5
унісекс
Mitti Parfum ShikaraДревесні
Mitti ParfumShikara
★★★★★4,7
унісекс
Parfica

Незалежна енциклопедія ароматів: піраміди нот, акорди, парфумери, ціни та відгуки спільноти.

Зроблено в Україні

Каталог

  • Аромати
  • Бренди
  • Ноти
  • Парфумери

Спільнота

  • Відгуки
  • Моя колекція
  • Знайди свій аромат
  • Правила та модерація

Проєкт

  • Про Parfica
  • Як ми збираємо дані
  • Конфіденційність
  • Контакти
© 2026 Parfica — Усі права захищено.Дані спільноти
UARUEN