Parfica
АроматиРейтингиБрендиНотиПро проєкт
UARUEN
Увійти
Головна/Бренди/Linen Tutu
Linen Tutu
Бренд · США

Linen Tutu

linentutu.com ↗
4 ароматів

Linen Tutu — бренд натуральної парфумерії з США.

Роки активності
2024
Парфумери
Daniela Carrasco4
Фірмові ноти
БергамотЖасминФлердоранжНероліВетиверАмброксанШафранАльдегідиЖасмин самбакКорінь іриса

Усі аромати Linen Tutu

Linen Tutu up @1Цитрусові
Linen Tutuup @1
★★★★★4,5· 2024
унісекс
Linen Tutu lately @5Квіткові
Linen Tutulately @5
★★★★★4,4· 2024
унісекс
Linen Tutu hearsay @3
Linen Tutuhearsay @3
★★★★★4,5· 2024
унісекс
Linen Tutu afterthought @7Ароматичні
Linen Tutuafterthought @7
★★★★★4,4· 2024
унісекс
Parfica

Незалежна енциклопедія ароматів: піраміди нот, акорди, парфумери, ціни та відгуки спільноти.

Зроблено в Україні

Каталог

  • Аромати
  • Бренди
  • Ноти
  • Парфумери

Спільнота

  • Відгуки
  • Моя колекція
  • Знайди свій аромат
  • Правила та модерація

Проєкт

  • Про Parfica
  • Як ми збираємо дані
  • Конфіденційність
  • Контакти
© 2026 Parfica — Усі права захищено.Дані спільноти
UARUEN